Социјални медиуми

Терзија

7,800 ден

Kраток фустан со црно/бел џеб
Изработен од црн пепито материјал, одличен избор кога сакате да се чувствувате елегантно и посебно, без разлика дали е комбиниран со додатоци за преку ден или како вечерна, посвечена варијанта.
Состав: 60% полиестер, 20% вискоза и 20% еластин
Величин: xs-s, s-m, m-l

SKU: Не е достапно Категорија
Сподели

Овој фустан е уникатно изработен за креативната кампања „Фустани со џебови“ на Халкбанк посветена на поддршка на жените и сите средства од продажбата ќе бидат донирани за жени од ранливи, социјални категории.

Величина

M/L, S/M

Креатор

Наталија Терзија