Социјални медиуми

Терзија

8,700 ден

Kимоно асиметричен фустан со руска јака
Овој фустан ја следи линијата на телото и на најубав можен начин ја истакнува женската силуета.
Состав: 60% полиестер, 20% вискоза и 20% еластин
Величин: xs-s, s-m, m-l

SKU: Не е достапно Категорија
Сподели

Овој фустан е уникатно изработен за креативната кампања „Фустани со џебови“ на Халкбанк посветена на поддршка на жените и сите средства од продажбата ќе бидат донирани за жени од ранливи, социјални категории.

Креатор

Наталија Терзија

Величина

M/L, S/M