Социјални медиуми

Терзија

9,200 ден

Mакси фустан на едно рамо со страничен отвор
Идеален избор кога сакате да се чувствувате гламурозно, овој интересен крој може да е ваш идеален избор за многу пригоди и настани.
Состав: 60% полиестер, 20% вискоза и 20% еластин
Величин: xs-s, s-m, m-l

SKU: Не е достапно Категорија
Сподели

Овој фустан е уникатно изработен за креативната кампања „Фустани со џебови“ на Халкбанк посветена на поддршка на жените и сите средства од продажбата ќе бидат донирани за жени од ранливи, социјални категории.

Креатор

Наталија Терзија

Величина

M/L, S/M