Социјални медиуми

Марјан Бебековски

7,500 ден

Мини фустан без ракави
Овој фустан е изработен од сатен со крој во А форма и длабок V израз на деколтето. Надополнет со панделка изработена од истиот материјал, украсни штепови и џебови. На грбот има дискретен скриен патент. Поставата е од истиот материјал.
Начин на одржување: dry clean only
Состав: 100 % полиестер
Величини: S-M, M-L

SKU: Не е достапно Категорија
Сподели

Овој фустан е уникатно изработен за креативната кампања „Фустани со џебови“ на Халкбанк посветена на поддршка на жените и сите средства од продажбата ќе бидат донирани за жени од ранливи, социјални категории.

Креатор

Марјан Бебековски

Величина

M/L, S/M