Социјални медиуми

Марјан Бебековски

8,900 ден

Долг фустан со широки 3/4 ракави и руска јака
Кројот е со А форма и длабок V израз на деколтето. Фустанот е надополнет со украсни штепови и џебови. Од двете бочни страни има отворен шлиц.
Поставата е од истиот материјал.
Начин на одржување: dry clean only
Состав: 100 % полиестер
Величини: S-M, M-L

SKU: Не е достапно Категорија
Сподели

Овој фустан е уникатно изработен за креативната кампања „Фустани со џебови“ на Халкбанк посветена на поддршка на жените и сите средства од продажбата ќе бидат донирани за жени од ранливи, социјални категории.

Креатор

Марјан Бебековски

Величина

M/L, S/M