Социјални медиуми

Марјан Бебековски

10,500 ден

Фустан со мини должина кој ја прати женската сулуета
Надополнет со шал (јака) која може да се модифицира во делот кај деколтето. Долниот дел на фустанот е асиметричен и украсен со карнернод, фин жоржет.
Состав: Полиестер / Вискоза
Поставата е изработена од вискоза.
Начин на одржување: dry clean only
Величини: S-M, M-L

SKU: Не е достапно Категорија
Сподели

Овој фустан е уникатно изработен за креативната кампања „Фустани со џебови“ на Халкбанк посветена на поддршка на жените и сите средства од продажбата ќе бидат донирани за жени од ранливи, социјални категории.

Креатор

Марјан Бебековски

Величина

M/L, S/M