Социјални медиуми

Јована Филиповиќ

13,800 ден

Долг фустан без ракави
Кројот е со права форма и длабок V израз на деколтето. Силуетата е истакната со ремен на струкот на кој има џебови.
Од двете бочни страни има отворен шлиц.
Состав: 100 % полиестер
Величини: S-M, M-L

SKU: Не е достапно Категорија
Сподели

Овој фустан е уникатно изработен за креативната кампања „Фустани со џебови“ на Халкбанк посветена на поддршка на жените и сите средства од продажбата ќе бидат донирани за жени од ранливи, социјални категории.

Креатор

Јована Филиповиќ

Величина

M/L, S/M