Социјални медиуми

Јована Филиповиќ

10,300 ден

Кошула – фустан со ракави изработен од памук
Надополнет со џебови од истиот материјал и ремен на струкот како детаљ.
Состав: 100 % памук
Величини: S-M, M-L

SKU: Не е достапно Категорија
Сподели

Овој фустан е уникатно изработен за креативната кампања „Фустани со џебови“ на Халкбанк посветена на поддршка на жените и сите средства од продажбата ќе бидат донирани за жени од ранливи, социјални категории.

Креатор

Јована Филиповиќ

Величина

M/L, S/M