Социјални медиуми

Ирина Тошева

4,600 ден

Кошула-фустан изработен од памучен пуплин
Овој фустан има широки ракави, фалти и манжетни, лесно ги комбинира стилот и удобноста и е совршен за носење во секојдневието. Достапен во два дезени. Изберете помеѓу спојот на сино-сиво-тегет, предизвикувајќи чувство на мирна софистицираност или одлучете се за топлината на жолто-маслинесто-кафена комбинација, која зрачи со живост и елеганција.
Величини: S-M, M-L

SKU: Не е достапно Категорија
Сподели

Овој фустан е уникатно изработен за креативната кампања „Фустани со џебови“ на Халкбанк посветена на поддршка на жените и сите средства од продажбата ќе бидат донирани за жени од ранливи, социјални категории.

Величина

M/L, S/M

Креатор

Ирина Тошева